Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez így a Megauploadn...

Miért van ez így a Megauploadnál? Tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Marha lassan jön le minden, és tegnap nem töltődött le rendesen a film egyik része sem (egy film lett háromfelé szedve). Ma tesómnál próbáltam ugyanazt a filmet letölteni (d.u. fél háromtól este nyolcig az első részből - 500 MB-ból 302 MB - le is jött 64 %), ott ment is, csak baromi lassan és addig, amíg uncsitesóm ki nem szúrt velem, és a bénáskodásával lefagyasztotta a gépet.


Nálam (a saját gépemen) viszont, elindul a letöltés, aztán egyszercsak megáll. Most is próbáltam ugyanazt letölteni, fél óra alatt a 253 MB-ból 35 MB jött le. Két napja gond nélkül tudtam letölteni egy 47 perces filmet szintén Megauploadról (ez, amit most akarok, kb. másfél óra hosszú).


A netem sebessége 100,0 Mbps.


Mit csináljak, hogy normálisan lejöjjenek a részek? Egyébként tömörített fájlok, RAR-ként vannak fent, amúgy avi-k. Link itt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 11. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a 100 Mbps csak a hálókártyád sebessége, hogy milyen gyors a neted azt itt tudod lemérni:


[link]


Letöltésvezérlőt használsz? Megauploadról ha töltesz le és valamiért megszakad a letöltés azt később folytatni tudod.

Ezt a letöltésverérlőt használom:


[link]

2011. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most tesómnál vagyok, az ő gépén jön le rendesen, csak nagyon lassan (kb. este hétre fog végezni az első rész letöltésével, és még kettő hátra van).

Úgy tudom, hogy ingyenes töltésnél a Megán nem lehet letöltésvezérlőt használni.

2011. febr. 12. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Használhatsz letöltésvezérlőt ingyenes letöltésnél is.
2011. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan? Pedig, itt olvastam, egy másik hasonló kérdésnél, hogy nem engedi használni.

Ma sem sikerült leszedni az első részt. Még írhattok, de én is nyomozok tovább.

2011. febr. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!