Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell skype-olni (laptop...

Hogyan kell skype-olni (laptopon)?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok mai csirke és a nethez sem nagyon értek, viszont szeretnék én is a gyermekemmel skype-on beszélgetni.


Mit kell ehhez tennem?


Gondolom első lépésként kell egy program, egy kamera és valami hangrögzítő eszköz... legalábbis én így képzelem a dolgot :)


Tudnátok ebben segíteni?


Köszi!!!


2011. febr. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kell tölteni a Skype-t. Én ezt használom [link]

Telepítéskor ne telepítsen semmi yahoo toolbar-t meg hasonlókat. Egyszerűen kiveszed a pipát...

Elindítod, kitalálsz egy saját nevet, ha már más használja, másikat, jelszót is kell választani. Ezeket gondosan felírod valahova! Ha elindult a program, partnerlista/új partner...ide beírod a meghívandó skype nevét...aztán csak nyomni kell a zöld hívás gombon, ha ő is vonalban persze...

[link]

2011. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2011. febr. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!