Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok olyan "igazi"...

Hol találok olyan "igazi" smiley-kat?

Figyelt kérdés

Mint pl itt: [link]


Csak itt az a gáz, h benne van a reklám, és nem tudom kimenteni =/


2011. febr. 11. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Kutya fülét :) Nyomsz egy jobb gombot a smilen, és metés másként. Természetesen gif, vagy hasonló formátumban. Ezután föl kell venned az animációk közé, parancsot rendelni hozzá, és már használhatod is :)
2011. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem sem MSN-em nincs, se nem így mentem ki :D Nem egyszer bekaptam már vírust így, és azóta nem mentegetem ki, hanem fogom, és kihúzom a mappámba. És ezért zavar engem az a hírdetés... (=
2011. febr. 11. 16:28
 3/4 anonim válasza:

XD Elárulom neked, hogyha vírusos fájlt megnyitsz, már kifejti a hatását. Ha nem piszkálod, a legtöbb vírusos fájl nem csinál semmit. Ha meg vírusos, akkor azt akkor is bekapod, ha csak használod :) Erre valók a rezidens víruskeresők, amik folyamatosan vizsgálják azokat a fájlokat, amikkel dolgozol.

Ilyen kihúzgálós módszert én még sose próbáltam, de szerintem ugyanaz.


Darrien

2011. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, úgy látszik, az Eset Smart Security nem elég jó xD
2011. febr. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!