Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook üzenőfalon nem...

Facebook üzenőfalon nem látszanak a bejegyzések. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap óta facebook üzenőfalamon nem látszik csak 2-3 ember bejegyzései.

Több száz ismerősöm között csak az ő megosztásaikat, kiírásaikat látom. Ha rámegyek egy konkrét személy üzenőfalára, akkor látom, hogy írt, viszont a saját (központi) üzenőfalamon nem látszik semmi.

Eddig kb percenként jöttek a bejegyzések, de egy napja nem jön csak óránként 1-1 :S

Valaki tudja, hogy mit lehet csinálni, hogy újra lássam a többiekét is? :(


2011. febr. 11. 14:02
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A közös üzenőfalat húzd lefele, az alján találsz egy olyat, hogy Beállítások szerkesztése, és ott pipáld ki azt, hogy Minden ismerős és oldal. Sajna ez nálam pl folyamatosan visszaállítja magát, így ezt sokszor el kell játszanom. Plusz nálam olyat csinál pár napja, hogy rákattintok a saját üzenőfalamra, és csak hetekkel ezelőtti bejegyzéseket jelenít meg, az aktuálisakat nem, csak a közös falon látszanak, a sajátomon nem... Nem értem mi lehet a baja...

2011. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Huh nekem is ilyen problémáim vannak. :@ Éppen azért nézelődök,hogy itt hátha megtalálom a megoldást, vagy hogy ilyen konkrét kérdést találok. :D

Amit az előző írt az nagyon aggaszt engem is, mert nálam is ez a helyzet. " csak hetekkel (inkább napokkal) ezelőtti bejegyzéseket jelenít meg, az aktuálisakat nem, csak a közös falon látszanak, a sajátomon nem!!!!!!!... Nem értem mi lehet a baja..."

Pl: barátnőim állapotához hozzászólok, és nem jeleníti meg a saját üzenőfalamon, de ha a hugom állapotához szólok akkor azt már kiírja. Mi lehet a baj?

Valahogy oldjuk már meg közösen, mert másnál minden oké. :)

2011. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!