Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi, router mit lehet álitani...

Wifi, router mit lehet álitani rajta h ne szakadjon meg?

Figyelt kérdés

a router tipusa : belkin wireless g

op amit hasznalok :win7

eddig kapcsolodott a nethez de most mar sem lanon sem wifin nem akar mit tegyek?

ha ez megoldodott akkor mèg azt szeretnèm kèrdezni h mièrt szakad meg ha torrentezek +


2011. febr. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kellene nézni mikor megszakad a modemen ugyanúgy villognak-e a ledek mint alapból. Ha csak a link nem villog akkor azt jelenti a router dobja el, de ha minden led kialszik vagy másképp villog akkor a modem. Routernek hardreset kellene hq baja van első sorban (reset gomb benyomva és úgy bedugod az áramba)

Ha továbbra sem jó ki kellene próbálni kölcsön routerrel. Ha kölcsön routerrel is rossz akkor a szolgáltatónak szólni, hogy rossz a modem.

2011. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a ledek villognak ugyanugy a routeren .modemem nincs csak 1 doboz amibe nem látok bele sajna .restart megvolt már 3x 3x de semmiváltozás ujrakonfiguraltam es akkor sem semmilehet h a konfiguráciokkal lenne baj ? az nem lehet h nem tud maganak ip- konfiguralni ?
2011. febr. 10. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kapna a router wan IPt egyaltalan nem lenne net, nem pedig szakadozna. Kerits masik routert probald ki azt.
2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én netem akkor szakadt meg, mikor használatba vettem a 2,5"-os HDD-t, ami USB-vel csatlakozik a géphez, ugyanúgy mint a net. Te hova töltesz torrentről? Ha külsö vinyóra megy a cucc, használj Usb Y kábelt. Két usb a gépbe, egy a hdd-be. Kb. 700 ft-ért kapsz ilyet. Bár a Media Markt-ba láttam 3500-ért is. :) Azóta gond nélkül megy minden.
2011. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!