Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet letölteni videót...

Hogyan lehet letölteni videót (bővebb lent)?

Figyelt kérdés
hogyan lehet letölteni BÁRMILYEN videót? (ahol nincs LETÖLTÉS gomb)
2011. febr. 10. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát 2 válasz van.

1: Vagy letöltöd a RealPlayer nevű programot és azt használod.

2: (ez csak youtube-ra jó) megnyitod új lapon a www.vidtomp3.com oldalt és bemásolod a you tube linket.

2011. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vidtomp3.info az csak mp3ba szedi le.

Viszont a www.keepvid.com -on tudod állítani, hogy milyen formátumba, szedje le a linkelt videót.

2011. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy az előttem szólók már leírták, azok is megoldások, de teljesen fölösleges letölteni, mivel a webest tartalmak egyébként is eltárolódnak az ideiglenes internetes fájlok mappájában. Vagyis megnézel egy videót, és ott meg fogod találni, már csak át kell nevezned megfelelő kiterjesztésűre (rendszerint flv) és kész.

A böngészők úgy működnek, hogy a megnyitott weblapokat automatikusan letöltik.

2011. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló jól írta.

Szak nyelven ezeket gyorsítótár-nak hívják.


És azt hogy akárhonnan bármilyen videót hogy le tudj tölteni.. nem is tudom.

Van egy olyan csel hogy a flash alkalmazásokat le tudod valahogy tölteni, nem próbáltam még soha

2011. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!