Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Budapesten milyen internetet?...

Budapesten milyen internetet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Milyen netet, szolgáltatót ajánlanátok egy albérletben élőnek asztali számítógépre? Mindenféle megoldás/variáció érdekel, főleg az olcsóbb megoldások/csomagok, lehet GB korlátos is, ha kapok mellé valamivel több GB-ot, tehát nem ilyen 1-2GB-ra gondolok, hanem min. 10 GB, meg legyen viszonylag stabil is. Jelenleg külföldön élek, most kábel netem van, 768/96 kbps-s, ha jól számolom magyar valuta értékben ez 2600Ft lenne, de gondolom Magyarországon már simán lehet kapni olcsó pénzért gyorsabbat is. Én minimum olyan 1Mb/s -re gondoltam. Minden választ szívesen várok, ha lehet linkeljétek a szolgáltató honlapját is.
2011. febr. 9. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Upc. 15 megás sebességű net, ,korlátlan adat forgalom,

3000Ft díj. Nekem nincs vele gondom.

De nem mindenhová van bekötve a kábelük,ezt tudni kellene hogy abban az utcában/házban van-e bekötés.

[link]

2011. febr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nehogy azt hidd, hogy annyira OLCSÓ nálunk is a net. 8 gigás USB modemes mobilnet pl. Vodafone-nál 6000 forint!
2011. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszi a linket, nekem még az Internet Start csomag is bőven elég lenne :) gondolom az is korlátlan.
2011. febr. 9. 22:15
 4/4 Titokgazda válasza:
2011. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!