Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 MB-tal mit, és mennyit...

10 MB-tal mit, és mennyit tudok netezni?

Figyelt kérdés

kb ez mennyi? facebook-ra akarok felmenni,főként üzenőfalat nézni,és nagyon néha képet.

ha túllépem a 10 megát,akkor 3,2 ft/ 10kb. ez mennyi?

(pannon online napijegy)


2011. febr. 8. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
H letiltod a képeket, akkor nagyon sokra elég. Én T-s vagyok, 0.facebookot használok, de megnéztem az időmérőket. Szűk 1 év alatt, 56 óra használat alatt töltöttem le 24 megát. Képekkel nem tudom mennyi lenne.
2011. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii.és a képeket hogy lehet letiltani?
2011. febr. 8. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A mobilod böngészőjében, ha van ilyen opció.
2011. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mobilról is édeskevés a 10 mega. Arra tényleg elég (lenne, ha a pannontól elérhető lenne)), hogy a 0.facebook.com-on facebookozz, de minden komolyabb dologról, összevissza böngészgetésről, képekről le kell hogy mondj. Számold azt, hogy képek nélkül is egy odlal betöltése 1-2 kb. Rosszabb esetben több is. Márpedig aki facebookozik, az naponta nem 1-2-szer tölti újra az oldalt. Ha tegyük fel, 5 kb egy odlal letöltése (és ebbe nem számoltuk bele, hogy mondjuk minden üzenőfalra írás után újratöltődik az oldal), akkor számításaim szerint napi 60 oldalletöltésre elegendő. Ez elfogadható, bár ha valaki esti unalmában rákattan a facebookra, fél óra alatt elkattogtat ennyit. És ebben képek nincsenek benne, ami böngészésnél a legnagyobb adatforgalmat jelenti.
2011. febr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak 60 oldalbetöltésre elég, ha a képeket letiltod. Látod az én statisztikáimat, 56 óra alatt jött le 24 mega.
2011. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.En inkabb vennek egy 500 megas berletet helyedbe 2000 FT/ho es nincs bajam.Mert tullepes eseten 10 kb =3.2 FT azaz 1 MB az kb 330 FT ha tulleped a 10 MB-ot.Az 500 mega pedig mobil telefon eseten boven eleg szerintem.
2011. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. febr. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!