Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A faceboocon meglehet nézni...

A faceboocon meglehet nézni ki látta az adatlapomat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85.474-dik kérdés. Nem!
2011. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen de alkalmazás kell hozzá keresd meg azt felveszed a többi közé, és kész menézheted...bár szerintem elég gagyi.
2011. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 17:41 előző vagyok!

Még mielőtt egy olyan témához szólsz hozzá amiről fogalmad sincs, tanulj meg írni. Haha szánalmas vagy!

2011. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik válaszoló! (és gondolom a második is)

Nem az első a szánalmas... Azok az alkalmazások csak arra vannak, hogy felvedd őket és megszerezzék az adataidat. És, hogy a sok naiv user elhiggye, hogy működik, csak random kiír pár nevet, hogy ők nézték meg a profilodat. A facebook is hangsúlyozza, hogy ők nem tárolnak adatot arról, hogy ki kinek a profilját nézte meg. Így ezek az alkalmazások sem tudhatják, hogy ki kinek a profilját szokta nézni.

2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:05 vagyok

A facebook FAQ-ban is szerepel ez a kérdés.

Can I know who’s viewing my profile or how often it’s being viewed?

No, Facebook does not provide the ability to track who is viewing your...

No, Facebook does not provide the ability to track who is viewing your profile, or parts of your profile, such as your photos. Applications by outside developers cannot provide this functionality, either. Applications that claim to give you this ability will be removed from Facebook for violating policy. You can report applications that provide untrustworthy experiences by clicking the "Report Application" at the bottom of the application’s About page, or by clicking "Report" at the bottom of any canvas page within the application.

2011. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:41 vagyok.

1. Tudom, hogy igazam van, nem írok hülyeséget.

2. Miért nem tudok írni? Mikor te írsz olyat, hogy menézheted...


19:05, köszi! :)

2011. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!