Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google szerkesztőségnek...

A Google szerkesztőségnek hogyan tudok levelet irni?

Figyelt kérdés

Régen feladott hirdetéseim mutattja a számom alapján és én nem szeretném ha akárki látná az adataimat se mást! Sajnos az oldalakra rég adtam fel és nem tudom törölni. De ilyen nincs,hogy kiteszik!


Szeretném ha valaki tudna nekem ebben választ adni

mert nagyon zavar! Nem szeretném ha kint lennének azok az adatok!


Előre is köszi!


2009. febr. 10. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Googlenak írhatsz levelet, ezzel kapcsolatosan nem igazán "illetékes" a Google.

Ő ugyanis az adott oldalt tartalom szerint indexeli. Márpedig ha a telefonszámod ott volt az adott oldalon, akkor azt is. Így kereshetővé válsz. Pont ez a google célja, nem? De.


Amit tehetsz: a telefonszámodat KÖZZÉTEVŐ oldal tulajdonosának írsz, hogy vegye le. Ennek hatására a Google robotai majd egy idő után már "elfelejtik" a nem elérhető tartalmat.

2009. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe! Kellemes napot!
2009. febr. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!