Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a facebook. Hogyan...

Letiltott a facebook. Hogyan adhatnám meg újra a telefonszámomat?

Figyelt kérdés

Túl sok embert jelöltem be fotókon erre letiltott.

Most próbálkozom igazolni a személyazonosságom.

Megadtam a telefonszámomat, de nem érkezett rá kód!! Hogy adhatnám meg újra a számomat?

Ezt írja:

"Bocsánat, de túl sokat próbálkoztál hibásan. Kérjük, kérj új kódot, vagy kattints ide, hogy segítséget kaphass."

Rá kattintottam de nem kaptam segítséget.:((

Ez a linkje: [link]


Kérlek segítsetek!


2011. febr. 8. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg megérkezik a kód, addig úgysem tudsz semmit csinálni. Egy nemzetközi oldalról, külföldről és elég rendesen terhelt helyről nem fog fél percen belül megérkezni egy sms. Lehet hogy még ma sem, csak holnap. Ha egyszer kiírták hogy küldik akkor meg is fog érkezni. Felesleges lenne újra és újra lekérni az aktiváló sms-t, az időrendi sorrend miatt még mindig az első fog megérkezni először. Valószínűleg azért is írta hogy túl sokat próbálkozol, mert elsőre is fogadta a rendszer a kérést.
2011. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy elrontottam a számom, mert kikellet választani a +36-ot, kiválasztottam és utána kellett beírni a számom. De 06-al kezdtem!! Simán csak 20-al kellett volna ezért nem jött meg:o((

Tegnap történt..azóta semmi...

2011. febr. 8. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!