Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tolókocsi/Tolószék vásárlása?

Tolókocsi/Tolószék vásárlása?

Figyelt kérdés

Hello!

Volna egy oriási problémám.

Egy Tolószéket szeretnék/szeretnénk vásárolni, nem muszály pont Magyarországról, lehet Németo, Svájc vagy Ausztria is,de mivel nem nagyon értünk az Internethez sem, és németül ill angolul sem tudok így fogalmam sincs hogy kereshetnék rá.

Ha valaki már keresett, vagy esetleg tud erre alkalmas oldalakat ahol ilyeneket lehet vásárolni illetve nézni?


2011. febr. 6. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

translate.google.com

le is fordíthatod vele az oldalakat

2011. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 czibles ***** válasza:

elmész a háziorvosodhoz / legközelebbi kórházba és megkérdezed, hogy hol tudsz venni ilyet.


amúgy meg vannak boltok amik ilyenekkel foglalkoznak.

2011. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 czibles ***** válasza:
meg a nagy internethez nem értésed közben ide tudtál írni, de a googlebe a "tolókocsi vásárlása" kifejezést már nem tudtad beírni...
2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak, mondtam hogy nem CSAK MO-ról szeretnék, nem akármilyen kell, amúgy már próbáltam de nem sok jót találtam.
2011. febr. 6. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Németül Rollstuhl. Angolul wheelchair.
2011. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!