Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki bejelölt engem...

Ha valaki bejelölt engem facebookon egy képen, de nekem nem tetszik az a kép, akkor, hogyan törölhetném az én képeim közül?

Figyelt kérdés
Van rá mód?, mert nem találok törlést, vagy más ilyen funkciót, csak olyat, hogy Fénykép jelentése. Magamat nem akarom törölni róla, csak azt szeretném, hogy az én képeim között ne lehessen látni!(munkám miatt fontos lenne, mert tényleg előnytelen a kép!)
2011. febr. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Alul ott van, h kik vannak bejelölve a képen. Ott keresd meg a neved, és mellette, ottvan a törlés...
2011. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha a bejelölést nem szeretném törölni, és csak azt akarom, hogy az én képeim között ne legyen az a kép, akkor úgy nem lehet megoldani?
2011. febr. 5. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony nem.
2011. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm azért! :)
2011. febr. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!