Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Arra vagyok kíváncsi h 1...

Arra vagyok kíváncsi h 1 weboldalt le lehet e menteni a számítógépre, menüpontokkal meg mindennel. Lényegében h net nélkül is tudjam nézni. Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 10:38
 1/4 anonim válasza:
print screenelsz.. másképp csak azt tudod, hogy a forráskódot mented le.. De mivel nem tesznek fel minden tartalmat, ezért semmi haszna. Print Screenelj és kész.
2011. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dinamikus, PHP-s oldalakat nem lehet lementeni.

A statikusakat ezzel szoktam: [link]

2011. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egy oldalt akarsz, akkor fájl/oldal mentése

Ha a linkeket követve, az egész weblapot, akkor pedig WinHTTrack Website Copier.

2011. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le lehet, persze. Kérdés, hogy mennyi értelme van. Pl egy híroldalt lementeni felesleges, mert úgyis frissülnek az információk rajta. Viszont egy kisebb pár aloldalas weboldalt simán le lehet. Böngészőtől függően, a fájl menü környékén lennie kell mentés gombnak.

Ekkor az aloldalakra történő hivatkozások még nem fognak menni, ehhez kicsit bele kell nyúlni a forráskódba is, de ehhez meg tudni kéne, hogy milyen nyelven íródott az a weboldal.

2011. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!