Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ilyen linkeket hogyan...

Az ilyen linkeket hogyan hozzátok be? Vagy ez csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__85..


ebben kérdésben a kérdező kiírt egy linket aminek nincsen vége " [link] "

erre hogyan lehet rákattintani úgy hogy bejöjjön az aminek be kéne?


2011. febr. 3. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A túl hosszú linkeket az oldal levágja, de attól még használhatóak. Ha te a rövidített linket tovább másolod, akkor nem lesz elérhető, mint a kérdésedben. Ugyanúgy, ha te a rövidített és nem teljes linket kimásolod a kérdésből és a böngészőben beillesztve próbálod megnyitni, akkor sem lesz teljes. Az egyetlen megoldás, ha az itt berakott linkre kattintasz, akkor átdob normálisan az oldal, vagy ha a linken jobb klikkel kattintasz és hivatkozás címének másolását választod majd beilleszted egy új lapra.


Most megnézve a kérdéses link hiába rövid, ha rákattintasz be fog jönni a teljes oldal. De ha bemásolom ide, az oldal le fogja azt rövidíteni.

[link]

2011. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem igazán értem amit mondasz(vagy ha azt mondod amit értek akkor az nekem eddig nem jött be).. de ennek ellenére köszönöm a válaszod ,mert visszaléptem az eredeti kérdéshez és most érdekes mód "rákattinthatóvá változott"

:)

2011. febr. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!