Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a jó a facebook-ban?

KINGMAX kérdése:

Mi a jó a facebook-ban?

Figyelt kérdés
Én kezdem megutálni. Bejelölnek olyanok is, akiket nem is ismerek. Legfeljebb 2x láttam őket... Van valaki aki még így van vele, vagy csak én?
2011. febr. 3. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,vagyunk még páran így,de én azért utálom,mert nem történik semmi,és unalmas,vagy azon ismeretlen ismerőseim párbeszédeit kell olvasgatnom,és olyan témában,akik és amik egyáltalán nem érdekelnek.
2011. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem idegeskedem ha bejelölnek akiket nem is ismerek, visszajelölök, legyenek boldogok. :) Egyébként én a játékokkal szórakoztatom el magam, meg ugyebár T-Mobile-nál ingyenes a Facebook, úgyhogy van mivel elszórakoztatnom magam, ingyen. :)


N

2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak játszani járok oda..A többi nem érdekel..Ha megunnom a játékot akkor majd törlöm magam..Az iwiwet is meguntam így onnan is törölte magam..

Egyébként ezek az oldalak nem szólnak másról mint a magamutogatásról,és a hülyébbnél hülyébb beszólásokból..

2011. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem tud bejelölni tökidegen. Téged se tudna, ha letiltanád. De hőbörögni egyszerűbb.
2011. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Engem nem tud bejelölni tökidegen. Téged se tudna, ha letiltanád. De hőbörögni egyszerűbb.



A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:40

Privát e-mail a válasz írójának


Like :D

2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha neked tetszik a facebook, az a te gondod\dolgod. De akkor ez a kérdés nem neked szól. És ha nem, akkor ne válaszolj!
2011. febr. 3. 17:25
 8/10 anonim válasza:
Én kérek elnézést :P
2011. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a Játékok!!!!!!
2011. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csakis a játékok miatt vagyok a facebookon..A többi nem érdekel.Ha idegen bejelöl akkor elutasítom..Ez sem érdekel..
2011. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!