Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám megkeresni őt a neten?

Hol tudnám megkeresni őt a neten?

Figyelt kérdés
Nagypapám látott az egyik tv-műsorban egy személyt, akivel szeretné felvenni a kapcsolatot.Nem emlékszik a nevére sem, de szeretne vele beszélni.Szerintetek milyen oldalakon érdemes hirdetést feladni(mármint, hogy keresem ezt és ezt a hölgyet?)Nem társkeresőről van szó!
2011. febr. 3. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az interneten semmire sem mész, hanem az adott tv-műsor szerkesztőit kell megkeresni, e-mailben, de még jobb telefonon, akkor biztos, hogy válaszolnak. Vagy nézzétek vissza a műsort a neten, és megtudjátok a nevét, arról már könnyebb lehet elindulni.
2011. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én tuti úgy kezdeném, hogy a műsorról próbálnék meg minden infót megkeresni: mi volt a műsor címe, melyik csatornán adták le, stb. Még az is lehet, hogy az adott tévécsatorna honlapján visszanézhető, és akkor kiderül a személy neve. Onnantól meg közösségi oldalakon néznék körbe, és ha valamelyiken fent van, írnék neki privát üzenetet. Vagy egyszerűen google. Ha nem túl gyakori neve van (Kovács, Nagy, stb.), akkor akár ott is meg lehet találni.
2011. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak arra sem emlékszik, h melyik csatornán látta.
2011. febr. 3. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mégis milyen hirdetést akarsz feladni, mikor sem a dátumot, sem a csatornát, sem a műsor nevét, de még a hölgy nevét sem tudod? Ezek valamelyike nélkül veszett ügy.
2011. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.És mondtam is neki, de nem lehet meggyőzni.:-)
2011. febr. 3. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik nap,hány óra felé lehetett?
2011. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az adás kb másfél éve volt, csak most jutott eszébe:-D
2011. febr. 4. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó,jajj.
2011. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!