Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok a routeremhez...

Bjani10 kérdése:

Hol találok a routeremhez gyári passwordot, valamint felhasználónevet? Ill. én már találtam, de az nem jó. Másképp be tudok lépni a menübe?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám akadt, hogy képtelen vagyok megnyitni a router portomat.Szóval nem tudok belépni a router menüjébe, hogy egyéni beállításokat (portbellításokat) végezzek.A hardverem típusa: Sitecom 54G Wireless Adapter WL-608

Az egésznek mindössze annyi lenne a lényege, hogy torrent oldalra tudjak feltölteni. uTorrentem van. Amikor csinálok egy hálózati tesztet a kliensemben, akkor ezt ki is írja. "a port nincs nyitva". A letöltéssel nincs gond, de új torrentet feltölteni nem tudok. Várom, - és köszönöm a segítségeket!


2011. febr. 3. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában a router hátulján vagy alján szokott lenni, és ha nem megy, akkor meg kell kérdeznek a kódot attól aki beállította, vagy reszettelni a routert.
2011. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!