Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam ilyen Iwiw fiókot,...

Létrehoztam ilyen Iwiw fiókot, de ha magamat beírom a keresőbe (próbáltam már más fiókbol is rákeresni a nevemre), de nem hoz ki eredményt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy az iwiw zárt oldal. Csak jelszóval lehet belépni. Ergo a keresők nem indexelik a belső tartalmát (csak a főoldalt látják).
2009. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam meg a problémát.

Tehát arról van szó, hogy ma csináltam magamnak egy ilyen fiókot. Beléptem (e-mail+jelszó), bejött a főoldal. Kíváncsiság képpen rákattintottam a keresés fülre, és beírtam a nevem. Ezután azt írta ki, hogy nincs találat.

Jólvan, mondom, akkor megkérem a nővéremet, hogy a saját fiókjából keressen rá a nevemre, de neki is azt írta ki, hogy nincs találat. Csak úgy tudott ismerősnek bejelölni, hogy küldtem neki egy üzenetet, és rákattintott az üzenet küldőjére (azaz az én nevemre). Most olyan mintha fent lennék és mégsem. Egyszerűen nem lehet rám keresni.

2009. febr. 8. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy napot, vagy kevesebbet, és próbáld újra!
2009. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen!
2009. febr. 8. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető akkor, hogy iwiw hiba. Várj egy-két napot, és ha akkor sem jön helyre írj nekik. (Nem mintha reagálnának a levelekre, vagy bármit is csinálnának; de hátha.)

(1.)

2009. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!