Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dob le MSN-ről percenként?

Miért dob le MSN-ről percenként?

Figyelt kérdés

A 2011-es MSN van fenn a gépemen. Nagyjából egy percig tudok rendesen beszélgetni, utána kijelentkezik. Mit tudnék vele csinálni?


(Már megpróbáltam törölni és utána felrakni egy régebbit, de ezt sem engedte, mert "Már egy újabb verzió telepítve van" pedig a Revo Uninstaller-rel töröltem.

A vírusirtóm szerint tiszta.)


2011. febr. 2. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Vagy a net nem jó, vagy pedig vírusos. Nekem is volt ilyenem, egy ideig minden jó volt, aztán ledobott úgy 5 percenként. Én kaptam egy linket, amiben szerepelt az email-címem, és rámentem. Nem nyílt meg semmi, de kaptam egy trójait :S
2011. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a régebbi van telepítve, de egész délután ledobált a netről. Szerintem megint valami karbantartás van a dologban.
2011. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az internettel semmi gond, mivel több gép is fut a hálózaton, nekik megy minden rendesen.
2011. febr. 4. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!