Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet "hamis" IP-vel írni?

Hogyan lehet "hamis" IP-vel írni?

Figyelt kérdés

régen ismertem egy oldalt aminek az volt a címe,hogy www.ceoproxy.com és,ha itt beírtam egy címet tudtam írni hamis IP-vel mindenféle chatbe..de most nem működik az oldal. :S nem ismertek még ilyesmi oldalakat? :)

Jah és lécci senki se írjon olyat,h miért nem jó nekem a rendes címem,meg miért nem csinálok újat,stb...csak egy honlapon szeretnék örömet okozni a szerkinek,hogy higgye azt több látogatója van,viszont a rendes címem már ismeri...


2011. febr. 2. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
de ám ha dinamikus ip címed van, akkor húzd ki modemet pár percre és cserélni fog ip-t
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de ám ha dinamikus ip címed van, akkor húzd ki modemet pár percre és cserélni fog ip-t


Csak 1 gond van, a szolgáltató jegyzi azt, hogy mikor kinek mi az IP je, így visszakereshető.

2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

segíthet ez:

[link]

bár kb. felére fog csökkenni a böngészési sebességed!

2011. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2011. febr. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!