Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van erre lehetőség, hogy így...

Van erre lehetőség, hogy így küldjem el a leveleket?

Figyelt kérdés
gondolom ti is sokszor megkapjátok a körleveleket,amit már baromira untok,de megfigyeltem,hogy a címzetteknél rengeteg email szerepel,ezért érdekelne engem,hogy ezt hogyan kell?vagy azt ne mondja valaki,hogy akiktől kapunk ilyen leveleket egyenként kiválassza,hogy kinek küldje,van egy szavazás amiben részt veszek,és ezért szeretném minél több embernek elküldeni,tehát én nem kamu dumát írnék,hogy pénzlehetőség meg stb,tényleg fontos lenne,van erre valami módszer,hogy például én hotmail.com-os vagyok és akinek olyan az email címe annak elküldje,és ne külön külön.
2011. febr. 2. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki gyakran küld körleveleket(nem rossz szándékból) egy vagy több állandó embereknek az levéllistát használ pl.: [link] Aki meg (általában idegesítő) körlevelet küld az, beír 10-20-50-100 címzettet majd a levél tartalmazza például azt a szöveget hogy küld tovább legalább 5 embernek, nagyon el tud szaporodni az elküldött levelek száma a hatványozás/szorzás törvényszerűsége miatt.

Az hogy a levelet elküldje minden hotmail.com-os címre azt a hotmail.com üzemeltetőjével közreműködve lehetne megcsinálni, amit kétlem hogy preferálna.

2011. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!