Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S! Ván itt valaki aki...

Cipi8 kérdése:

S. O. S! Ván itt valaki aki BigTorrenten van regisztrálva?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb. 10 napja nem tudok belépni a nevemmel és jelszavammal. Nem írtam el semmit ezek jók, nyomtam egy elfelejtett jelszót is de semmi! Nem tilthattak le mert kb. 60 feletti az arányom és semmi rosszat nem csináltam az oldalon! Sok gond volt az oldallal de mostanában tűrhető volt! Még e-mailt sem küldtek semmi!
2011. febr. 2. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam... Nálam megvan jegyeztetve minden hisz csak én bitorlom :-P És a lényeg: Be tudtam lépni! (1:00-kor tesztelve)
2011. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Újra reggeltem és csak annyit mondtak hogy sajnálják de puszta rendszerhiba volt! Kezdhetek újra mindent!

2011. febr. 2. 22:20
 3/3 A kérdező kommentje:

Anno én is eltűntem elég jó kis aránnyal és feltöltött adatmenyiséggel pusztán véletlenül, újra reg.eltem én is de nekem is csak ennyit mondtak mint neked, még oda lökték hogy ha van friss képernyőmentésem akkor visszaállíthatják az arányomat a régire! De most újra eltűntem, de nem is érdekel mert ilyen rossz, gyatra és hanyag oldalt már régen nem láttam pedig pár éve milyen kis jó hely volt!


De az Ncore-nál jobb nincs! (Szerintem) Nincs arány rendszer több mint 100.000 torrent, stabil és megbízható működés!

2012. febr. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!