Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha 1Mbps sebességű ADSL...

Ha 1Mbps sebességű ADSL internetet köttetek be, akkor azon fogok tudni youtube videókat nézni, várakozás nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg mobilnetem van, de olyan lassú, hogy a sebességmérős oldalt nem bírtam kivárni, míg betölti, amúhy olyan 30 kb/s-el tölt.

De a youtube videókat nem tudom rajta nézni, mert kb. 10 percet kell várnom,még betölti a videót, és csak utána tudom nézni. Ha nem várom meg, akkor 2-3 másodpercenként megáll tölteni...

Szóval ezt nem szeretném, hanem olyat szeretnék, ahol nem kell várni, hanem rögtön tudom nézni...

Jó lesz-e az 1 megás erre?


2011. febr. 1. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, a 30kb/s hez képest száguldani fog.:)

Bár szerintem a youtube-al mostanában gondok vannak, mert nekem 15 megás net is nagyon lassan tölti be a videókat.

2011. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1 megás net az már jó. Azon már az alapdolgok szépen elfutnak.Nekem is ilyen van és gond nélkül lehet vele netezni is. Abban igaza van az első válaszolónak,hogy a Youtube az most nem mérvadó,mert náluk gondok vannak.
2011. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!