Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én vagyok a hülye vagy tényleg...

Én vagyok a hülye vagy tényleg köcsög a szolgáltató?

Figyelt kérdés

3 Mb/s / 512 kb/s netem van, de helyette csak ennyivel tudok letölteni mint ahogyan a kép is ábrázolja.


3000:8= 364 ez az a sebsesség amivel tudnék letölteni.

de a szolgáltató azzal védekezett , hogy rosszul osztottam le meg ez a csomag csak ennyit tud.


Ezért szeretném megkérdezni a hozzáértőket , hogy most én hibáztam vagy hülyének néznek engemet ?


[link]


2011. febr. 1. 16:51
 1/5 anonim válasza:
Neked van igazad, szerintem át akarnak vágni
2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zabpehely ***** válasza:

Nos, első körben ellenőrizd hogy nem fut-e a háttérben olyan alkalmazás ami hálózati forgalmat használhat, majd mérd le újra. A szolgáltató mindig megad egy garantált sávszélességet a névleges mellett. Ha a szerződést aláírtad, akkor a feltételeiket elfogadtad, így a reklamációd nem jogos.


Hogy pontos legyek: 3x1024=3072/8=384

2011. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Speedtest-nek ne higgy.

15 Mbit-es netem van, 11-et írt ki a speedtest, de amint elindítok egy letöltést, utorrent rögtön max sebességgel, azaz 15 Mbit-tel tölt le.


De ha tényleg lassabban tölt neked, és nem csak a speedtest, akkor sem foglalkozik veled a szolgáltató, ha a garantált sebességen felül vagy.

Még ha a garantált alatt vagy néha akkor sem.

2011. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem fut semmi hálózat terhelő program a háttérben.
2011. febr. 1. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mi a problémád?


3/0.5 Mbps neted van, 1/0.25Mbps a garantált.

Simán jók az értékek. Sőt a feltöltésed túl jó. Jó lenne ha menne a szövegértés, illetve legalább elolvasnátok a szerződést.

2011. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!