Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez igy korrekt, egy szolgáltat...

Ez igy korrekt, egy szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
Bekötettem a vezetékes internetet,(előzőleg mobil volt)kaptam egy kódot sms-ben,amivel felkellett őket hivnom.A telefonnál ülő ügyintéző utasitott,hogy ide meg oda,ezt meg, azt kel beütni.Az utolsó műveletnél valami nem sikerült,igy tovább segiteni nem tudott.A megoldás vagy szerzek valakit aki "jártas"a számitástechnikában,vagy kijön a szervizük ami 8000 Ft kiszállási dij.Állitólag az egész művelet 3perc lenne.
2011. febr. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A tudást meg kell fizetni, ez ellen nem tudsz mit tenni. Akármilyen triviális dologról van szó, a kiszállás és a segítség annyiba kerül, amit megszabnak.


De ha a kérdés mellé mellékelted volna hogy mi a helyzet, mit kell csinálni, hol akadtál el, esetleg képernyőképet is mellékelsz, arányaiban sok embert találhatsz itt aki megmondja mit kell csinálni, hova kell kattintani, mit kell beírni.

2011. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg, hogy melyik szolgáltató?
2011. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A T-HOME előfizető vagyok.Tehát kaptam egy kódot,aztán egy tiz számjegyből álló számsort,meg egy szöveget ami "3 play".Ezt kellene a megfelelő helyre beirni.Egy darabig eljutottam az utasitás szerint de ott megakadtam.Sajnos kezdő vagyok,tehát nem vágom, kenem.Bár úgy lenne.Leirnám szivesen,hogy mibe kellett bemenni, de igy fejből már nem tudom.Nem csak nekem nem sikerült,hanem a szomszédomnak sem,pedig ő jóval jártasabb.
2011. febr. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!