Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ilyenkor a teendő? (Többi...

Mi ilyenkor a teendő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A domainadminisztracio.hu-n vettem domainnevet és tárhelyet is, de a tárhelyhez nem adták meg az FTP elérhetőséget. De, azt írják, hogy megadták. Emailben is felvettük velük a kapcsolatot és ott is mutatják, hogy elküldték, de sajna semmien adat nincs azon az oldalon, amit mutogatnak.
2011. jan. 31. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen adatot akarsz vagy mi van?

WinSCP vagy hasonló progival lehet ftp-zni. Ami kell hozzá: juzernév, jelszó, ftp cím (valami ftp:// -rel kezdődő cucc). Belépsz és feltöltöd rá, amit akarsz.

2011. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, mi az az FTP-zés, nem egy honlapot csináltam már, de azok freetárhelyen (freeweb, ATW, extra) volt. Egyiket se adták
2011. jan. 31. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó. Nem tudom, hogy mit kaptál, mit nem, mihez értesz és mihez nem. Ha gondolod, akkor írj privit, de jobb lenne, ha a szolgáltatóval egyeztetnéd, ha értesz hozzá, hogy mit hiányolsz.
2011. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elkezdtem az egyeztetést, de a support hülyének nézett, amikor világosan megfogalmaztam, hogy nincs se felhasználónév, se jelszó, se FTP cím. "Ott van, elküldtük önnek, ott kell, hogy legyen". A nagy büdös semmi van ott
2011. jan. 31. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Namost akkor e-mail-ben vagy postán kaptad az adatokat? Ha papíron, akkor bemész vele és bemutatod az arcukba. Ha email-ben, akkor meg kéne nézni a mail forrását, hátha csak a levelezőprogramod olyan béna, hogy nem mutatja. Ha a forrásban sincs semmi, akkor meg forwardold nekik vissza, hogy mutassák már meg, hogy hol vannak benne az adatok.
2011. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű citromailt használod, minden levelet visszaforwaldoltam és egyet se nylet be tőlük a spammszűrő
2011. jan. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!