Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon.com-ról a szállítás...

Amazon.com-ról a szállítás mennyibe kerül? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Külön van Amerika-Magyarország és Magyaro-Magyaro. kiszállítási díj? Ha Free Super Saver Deliveery van kiírva, tényleg ingyenes a kiszállítás?

Kinectet akarok rendelni használtan (22000 HUF/112 USD).

a Vámot ki kell fizetni? Ha igen, mennyibe kerül?


2011. jan. 30. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az angol oldalról rendeltem.

amazon.co.uk

Ott is van 100 font körül.

Onnan biztosan vámmentes, mivel EU-n belül van. Vasárnap reggel adtam fel, és csütörtökön csengetett a postás.

A vám nem tudom mennyi lenne, de amiatt inkább megéri EU-n belül szétnézni.

2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

10.000 forint kereken a különbség.

A postaköltséged mennyi volt?

2011. jan. 30. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Az termékfüggő is lehet. Egy könyv és egy DVD volt 3000 körül. Három éve.
2011. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23000 forintba kerül(112 dollár)
2011. jan. 30. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem a szállítás volt 3000 nekem. (Attól is függ, hogy sima posta, vagy UPS az háromszor annyi)


Próbáld, ki hogy megrendeled. A kicsekkolásnál kiírja, hogy mennyi lesz a teljes ár. Ha nem tetszik, akkor még sztornózhatod.

2011. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szolek Kristof válasza:

A Free Super Saver delivery Amerikán belül érvényes. Magyarországra, ha engedélyezte az eladó, a szállítás sokkal drágább lesz. Vámot és import ÁFA-t nem biztos, hogy be kell fizetned magánszemélyként, de volt már rá példa.


Ha nem szállítják haza a terméket vagy túl drágán, akkor vannak cégek, akik ezt elintézik helyetted, gazdaságosan.

Több info itt: [link]

2016. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!