Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on nem lehet egy...

Facebook-on nem lehet egy ismerősöm bejegyzéseit lájkolni. Miért? Hol lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek egy bejegyzését sem tudom lájlkolni, tehát nincs ott a 'Tetszik' gomb, csak a 'Hozzászólás' lehetőség. Ezt hol lehet beállítani, hogy egyes emberek ne tudják lájkolni a bejegyzéseimet? Bejegyzés alatt a 'Mi jár a fejedben?' állapotfrissítéseket értem.
2011. jan. 30. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
adatvédelmi beállítások, táblázat alatt egyéni beállításokban tudsz mindent testre szabni
2011. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám, csak nekem a hozzászólás gomb is eltűnt. Akkor ez egyszerűen azért van, mert letiltotta?

De!

1. A feltöltött képet magát nem tudom lájkolni sem hozzászólni, de az albumot és a bejegyzést igen.

2. Mások már hozzászóltak és lájkoltak, ennek ellenére nekem nem engedi.

3. Ennek a bizonyos másik személynek, aki már hozzászólt, és aki nekem nem ismerősöm, szintén nem engedi lájkolni a hozzászólását.

2011. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!