Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja hogy 20-45perc...

Mi okozhatja hogy 20-45perc után leáll a net?

Figyelt kérdés
Szinte biztos vagyok benne, hogy a router okozza a gondot (kizárásos alapon, mert anélkül nem volt szakadás). Ez egy D-Link DIR-300 típusú router, és nem tudom, hogy egyszerűen csak rossz a router, vagy valami egyéb más. Van tippetek?
2011. jan. 29. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A net nem áll le. Inkább csak megszakad, nálad. Lehet, hogy a router a hibás, de lehet a PC-is. Valami kicsi, gyenge, vagy túlmelegszik.Én a routeremet hűtöm. Egyszer megfogtam, és olyan forró volt, hogy nem normális. Próbáld meg te is. A PC-d hőmérsékletét meg ellenőrizd programmal Pl: Everest-el. Ha a tápod melegszik, az is okozhat ilyen bajt. 20 perc az elég sok idő. A processzor mér az ötödik percben eléri a kellő hőfokát. Lehet koszos, vagy kicsi a ventilátorod.
2011. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló gondom, itt olyan volt h vezetékes telefonról jött a kábel, na aztán ha modemre dugtam akk tökéletes volt, de ha routerra akkor már szar, nagyon akadozott, szétkapcsolt stb... aztán váltottunk szolgáltatót, és az "új" szolgáltatónál teljesen jó a net... pedig ugyanaz a router. lehet nálad is a szolgáltatóval van gáz.
2011. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!