Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 5 megás a netem miért lassú a...

5 megás a netem miért lassú a youtube? :S

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítsd meg a videót, amíg betölt. De lehet, hogy a géped a lassú, ahogy (gondolom) az előző kérdésednél gyanakodtál rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Mekkora felbontásba nézed, nézd közben a feladatkezelőt, a CPU-d mennyire van leterhelve.

2011. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában nálam is nagyon lassú a youtube. 15 megás netem van, és a gépem is bőven elég gyors hozzá.
2011. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a youtube-bal van a gond, nálam is szokott szaggatni, 12 megás nettel és egy új, jó géppel...
2011. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cory Rose válasza:
Nálam is lassú mostanában. 480-as videókat alig tölti be...
2011. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kicsi országtól sajnálják a sávszélességet. Ha meg a szerver nem adja az adatot, akkor hiába van gyors neted.
2011. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. az nem az én kérdésem.
2011. jan. 29. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezesetben bocs, nagy volt a hasonlóság, ennek ellenére azért ellenőrizd, biztosan nem-e a hardver-e a gyenge, de valószínűleg, ahogy írták, a YouTube lesz a lassú.
2011. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:36 vagyok

Én próbáltam Firefox-al és Chrome-al, mindkét esetben alig használta a sávszélt a youtube. Egy másik videós oldal rendesen kihasznált a 15 megabitet, nem is kellett várni a HD-videóra, hogy menjen...

2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!