Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le van kodolva a gepem (window...

Le van kodolva a gepem (windows xp) es nem tudom feltorni pedig kellene par adat nem en kodoltam le mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem veszek semmit mert nem akarok kolteni erre is.Erthetoen

Elore is koszonom a valaszokat!Kerem hagyatok az idetlen valaszkat vagy jelentem.Elnezest a helyesirasert


2011. jan. 29. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit értesz az alatt, hogy le lett kódolva. Megpróbálhatod csökkentett módban indítani, akkor általában nem kér jelszót. Alternatívaként bebootolhatsz pl. Hiren's boot cd-vel vagy bármilyen Linux Live CD-vel és talán azokkal is lementheted az értékes adataidat.
2011. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha letöltesz egy Live CD-t, pl. Ubuntu Live CD, kiírod, berakod a gépbe, és a helyek menüpont alatt megtalálod az összes meghajtód:

[link]

Innen ingyenesen le tudod tölteni, bootoláskor "az Ubuntu kipróbálása a számítógép módosítása nélkül" menüpontot válaszd.

Ez a CD még hasznos lehet máskorra is, és kitudja, talán meg is kedveled az Ubuntu-t.

2011. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2011. jan. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!