Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nincs internet a gépemen?

Mért nincs internet a gépemen?

Figyelt kérdés
Szóval azt történt, hogy tesóm gondolt egyet, és frissítette a fix ip címünket, új kapcsolatot adott meg, de így a laptopon és a másik asztali gépen nem volt internet, mármint a laptop látta a wifinket de ha csatlakozott rá, akkor nem volt internet. Nos én újra telepítettem tesóm gépén a routert, így a laptopon és az ő gépén működik az internet, de az én asztali gépemen még mindig nincs internet.. Mit csináljak?
2011. jan. 29. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi,hogy be kell állítani. Hol akadtál el ?
2011. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy lehetne megcsinálni, hogy új ip címünk legyen, mert most visszaállt megint arra amit tesóm csinált amiről tudott játszani, és most a laptopon megint nincs net, ha most újra rakom a routert az ő gépén akkor megint lesz, de akkor nem tud játszani.
2011. jan. 29. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ilyen bonyolult ez ,csak most talán egy kicsit belekeveredtél.

én az elejétől kezdve újra beírnék a routerbe mindent

2011. jan. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De semmi lehetőség nincs, hogy új ip címünk legyen, amiről ő tudna játszani?
2011. jan. 30. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem . Minden lehetőség megvan,hogy tudjatok rendesen netezni,csak az kell hozzá,hogy egy hozzáértő ,jó sorrendben benyomkodja ott nálatok a gombokat. Ha ti nem tudjátok,akkor legjobb lenne megkérni rá valakit.
2011. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!