Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet igy meg találni...

Hogy lehet igy meg találni egy oldalt?

Figyelt kérdés

Hello!

A kérésem a következő, tegyük fel h nem tudom/nem tudják egy adott oldal/lap teljes linkjét is nincs rá hivatkozás..

Tehát:

xyz.hu/index?pagexxx56ops tehát kb csak ennyit tudok a linkből.

de a 3x helyébe még betü vagy szám kell.

Van olyan program, vagy bármilyen mód arra hogy kilistázza a weboldal adott, hasonló linkeket? amiben benne van az 56ops ?


Nem tudom mennyire hangzik értetlenül..

Nem felhasználni szeretném, hanem ellene tenni valami HA VAN ILYEN!!

Szeretnék egy olyan oldalt csinálni aminek egyes lapjait csak azok nézhetik meg akik pl kaptak egy e-mail értesítőt erről, meg hasonló.

Regisztrálás kizárva, ezt nem szeretném alkalmazni.


2011. jan. 28. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem nincs ilyen progi. de ha rá mész az elözményekre akkor simán megkeresheted. Gondolom ez nem jutott eszedbe :)
2011. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De hogy nem :D

Csak nincs nem tudom pontosan azt se hogy mikor volt utoljára használva.. és nincs kedvem átnyálazni sem :D

De nekem a fontosabb az hogy erre nincs mód :D Mivel nem szeretném ha majd az oldalt akárki megnézhetné.


Köszi a választ, ment a pont ;)

2011. jan. 29. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!