Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan aki fenn van...

Van itt olyan aki fenn van Ncore oldalon?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem,mert ismerősöm mesélte,hogy van az oldalon olyan lehetőség amellyel átdolgoznak filmeket,ha megkérek valakit,arra gondolok,hogy amiből nem készült itthon DVD azok az Ncore oldalra felkerülnek. 2 filmről lenne szó,külföldön készült belőlük DVD,itthon sajnos nem,illetve magyar szinkron is van hozzájuk. egy ügyes ember összecsatolná a kettőt és kész a DVD film! az ismerősöm szerint ha megkérek valakit csinálnak az oldalon ilyen "csinált" DVD-t. igen ám,de ehhez fel kéne jutnom az oldalra,de ez lehetetlen a legtöbb jó hazai oldalon fenn vagyok,Beload Majom Bithorlo stb..és az arányom is nagyon jó,de hiába kértem meghívót fórum oldalakon senki sem adott,ezért le mondtam arról,hogy felkerüljek az oldalra.A kérésem a következő ha valóban van itt olyan aki fenn van az oldalon: 2 filmből készüljön DVD, a fórumnál vagy nem tudom hol van ilyen lehetőség Ncore-nál valaki kérhetné ezt a 2 filmet,hogy valaki megcsinálja. ha nem kéri senki az se baj,üdv.

Elveszve Afrikában(L' Ami Africain 1994) francia DVD készült belőle

A kis szökevények(On Our Own 1988)angol DVD készült belőle


2011. jan. 26. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit akarsz :D

Az afrikás film fenn van n-core-on. 1.3 GB

2011. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia nem ez a változat?

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 26. 14:22
 3/9 A kérdező kommentje:

DVD minőséget akarok,azt akarom,hogy meglegyenek DVD-n nekem magyarul,ami itthon nem készült belőlük!

tehát valami ügyes emberke a külföldi DVD változatokra ráteszi a magyar szinkront,ami elvileg készült hozzájuk,és ilyet csinálnak Ncore oldalon az ismerősöm szerint.

2011. jan. 26. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Az nCore-on semmit nem csinálnak, csak megosztják a torrentet.

Az Elveszve Afrikában tényleg fent van, de nem dvd minőség, csak 640×480-as, Hálózat tv rip.

2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

idézem amit a srác írt nekem,egyébként borító készítő!

"A neten megkerestem a filmet és abból vágtam ki a képeket, mert más semmi infó nem volt a filmhez.

A filmek megvannak DVD-n, de nincs magyr hang mellettük. Ha az nCore-n rajta vagy, akkor ott kérhetsz ilyen átdolgozásokat, mert már van magyar szinkron a filmekhez."

én csak azt nem értem miért pont az ncore-t mondta na mindegy akkor.

2011. jan. 26. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
vannak rajta ugynevezett kérések, ahol pontot ajánlanak annak aki azt felteszi úgy ahogy a kérésben le van írca. gondolom erre gondolt.
2011. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja lehetséges! akkor mindenhogyan felejtős,se pontom nincs,se az oldalon nem vagyok fenn.
2011. jan. 26. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:

bH-n jobban értenek a minőségi dolgokhoz, és ez a képhez hangigazítás is jobban megy nekik.

Bár még ott sem 100%, hogy megcsinálják.

2011. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom,de azért egy próbát megért volna:( nem tehetek róla,hogy én nem értek az ilyesmihez ez van.
2011. jan. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!