Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak az ismerőseim ismerősei...

Csak az ismerőseim ismerősei között tudok Facebookon keresni?

Figyelt kérdés
Adott egy személy, akinek tudom, hogy hol tanul, meg tudom a keresztnevét, de a vezetéknevét nem. Hogy tudok így rákeresni a Facebookon?
2011. jan. 26. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárki között tudsz keresni aki nem tiltja le az adatlapját keresés ellen.
2011. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. A facebook-on túl sokan vannak ahhoz, hogy pusztán keresztnév alapján megtalálj valakit. Ráadásul a legtöbben az adatvédelmet úgy állítják be, hogy a néven és egy apró fényképen kívül az összes többi infot csak az ismerősök látják, így még az adatlapokon sem látsz semmit, ha megnyitod. Hacsak nem valami nagyon különleges keresztneve van, szerintem esélytelen.
2011. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy annyira nem gyakori keresztnév egy kisebb városban már esélyes lenne... de nincsen olyan oldal, ahol a keresőbe az adott paraméterekre tudnék rákeresni... :S
2011. jan. 31. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a facebook az iwiw-nél jobban figyel a privát dolgaidra és egy városnév már annak számít.
2011. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!