Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a Facebook?

Miért csinálja ezt a Facebook?

Figyelt kérdés

google chrome böngészőt használok.

facebook mostanában, nem jeleníti meg az értesítéseket, aztán meg ha később jövök fel az oldalra megjeleníti és megnézem őket, és többször is kiteszi ugyanazt az értesítést. még aztán megváltoztattam a profilképem és folyamatosan a régi profilképemet hozza be és néhanéha az újat.

ja és kiírok vmit üzenőfalamra akkor kb fél óra múlva fogom látni a saját üzifalamon, ha meg valaki esetleg (akár megalázó dolgot) ír az üzenőfalamra, akkor nem tudom kitörölni csak kb fél óra múlva, amikor sikerül megjelennie az üzenőfalamon.. addig meg bárki nézheti.


próbáltam egy olyat, hogy cookie-k törlése de kb fél órán keresztül működött rendesen, aztán megint előjött ez a probléma..


2011. jan. 25. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
értesítésekkel nekem is van gondom, 98%-ban csak játékértesítéseket kapom meg, ismerősökről szólókat csak ritkán :S
2011. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, ráadásul Firefox-al.

Viszont a hiba az fb-nél van.

Lehet kezd kicsi lenni a szerver.

2011. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát jah, mostanában sokan rákattantak.. szerintem myvip 80%-ka át jött..
2011. jan. 27. 20:28
 4/4 anonim válasza:
én firefoxot használok, és még soha nem volt ilyen gondom facebook-on.
2011. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!