Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay-ról rendeltetek már?...

EBay-ról rendeltetek már? érdemes? Lent.

Figyelt kérdés

láttam már olyan képet, hogy valaki eBay-ról rendelt psp-t, és a dobozban egy régi tetris volt. ez lehetséges, vagy kamu? ti rendeltetek már? ha igen, akkor mit? és mennyi idő alatt szállítanak pl USA-ból MO-ra? ipod touch rendeléséről mit gondoltok?

bocs, hogy sok a kérdés csak bizonytalan vagyok. :\

köszi előre is a válaszokat (:


2011. jan. 25. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, főleg elektronikai cuccot, főleg mert messze van, levámolhatják (nem biztos), kilophatja az egyik reptéri dolgozó, és nincs rá garancia, mert vagy lelécel, vagy hivatkozhat a szállításra is. Szóval ha van valakid, aki kint él, vagy te kimész Amerikába, akkor érdemes személyes átvétellel. Én nem ajánlom, de gondolj bele: Sok ember, sok üzlet, nagyobb a lehetőség a lopásra/fake cuccra/stb, de a jó és tisztességes üzletre is...


Nah Film+ -on kezdődik egy rohadtjó film:D

Jó vásárlást!

2011. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit keszekusza lett, de a lényeg szerintem érthető
2011. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
sajnos néha nem lehet megkerülni, ha olyan cuccot akarsz venni, ami itthon nem kapható (zune hd pl.). keress utána a neten, vannak, akik foglalkoznak a dolog lemenedzselésével, ha te nem akarsz.
2011. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésekre:

Igen, lehetséges.

Még nem, személyesen vették át nagybátyámék Amerikában (nem volt baja)

Szerintem 1 héttől 1 hónapig elterjedhet. (szélsőséges esetben)


Ja és 1 valami, ami most jutott eszembe:

Az ebay áruinak 99%-a csak Amerikában szállítható ki, legalább is, az eladók csak azt engedik/vállalják


Ha olcsón akarsz ipod touchot, akkor vagy vatera, vagy apple.com

2011. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én régóta regisztrálva vagyok, rendeltem már vagy 40 dolgot (Japántól Nagy-Britannián keresztül az USAig mindenhonnan), és eddig még nem volt probléma.

Én azt mondom, hogy biztonságos, az eladók korrektek (főleg, ha nyomsz nekik egy negatívat... mindjárt kezesbárányok lesznek, csak csináld vissza :D), az áru tökéletes.

Ipodot nem biztos mondjuk, hogy rendelnék, de biztos, hogy nem vágnak át. Ha mégis, akkor reklamációs levél először az eladóhoz, aztán az üzemeltetőnek...

A szállítási idő több tényezőtől függ. Volt olyan, hogy két hetet vártam egy Japánból érkező kis csomagra, máskor pedig a fizetés 2. napján már itt volt, szintén Japánból.

[Vámoltatás leküzdésére: a csomagra rá kell írni, hogy gift, vagy present...]

2011. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azta, mennyi mindent megtudtam:DDDD

nagyon köszönöm a válaszokat :)

2011. jan. 26. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!