Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt akad, aki nyert a www.free...

Itt akad, aki nyert a www.freelotto.com-on? Lehet én nyertem?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt regisztráltam, el is felejtkeztem róla,betettem SPAMbe csak most megnéztem a spamjeimet, és elég hihetetlen összeg szerepel a megnyert összeg között. Az angol tudásom nem a megfelelő a további lépések megtételéhez
2011. jan. 25. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg spam, átverés.


Ha bemásolod a TELJES levelet, megtalálhatjuk a turpisságot.

2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs a szerkesztőségtől, utólag észrevettem , hogy rossz kategóriába ment.


The Award Committee of PNI has awarded over eighty-nine million in US dollars to hundreds of thousands of fortunate recipients in 41 countries; creating seventeen millionaires and four ten million US dollar winners. PNI, a sponsor of online sweepstakes, gives away awards of amounts up to ten million US dollars daily. xxxxxxx xxxxx OF yyyyyyy, review the official listing below to see the cash prizes you are eligible to receive if you submit the winning entry in accordance with sponsor rules.


$1,000,000.00 ELIGIBLE

$300.00 ELIGIBLE

$10,000.00 ELIGIBLE


because you are on the Paid and Eligible list above, your next step is to verify your PIN # on the following page. It assures you that if you submit the winning entry in accordance with the Official Rules of FreeLotto, using the convenient F.A.S.T. service OR the free online entry method at FreeLotto.com, xxxxxxx xxxxx and only xxxxxxx xxxxx will be paid $1 Million (One Million US Dollars) in the Classic FreeLotto Game or other prizes.

2011. jan. 25. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

sejtettem, ez csalásszagú..kéri a kártyaszámodat, mert "oda fogják utalni a pénzt".


mondanom sem kell, hogy SEMMIKÉPP se add meg! sajnos csalás, ne dőlj be nekik, töröld a levelet, és maradjon spam örökre.


magyar nyelvű fórum a freelotto-s csalásokról:


[link]

2011. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Semmiképp nem adom meg (mondjuk 0 ft van rajta XD ) De azért biztos ami biztos, ha nagyon ide akarják adni kihozza a posta is :)

Minden esetre jó volt egy picit álmodozni, hogy mire is költeném el :)

2011. jan. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!