Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki a 18. kerben lakik, és a...

Aki a 18. kerben lakik, és a 15 megás T-Home internete van, az segítsen légyszives. Mennyi jön le letöltésileg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bajlódok eléggé a netcsomagokkal! az egyik kiszemeltem a T-Homeos családi csomag ( 15 mega ). No az a kérdésem, hogy a 18. kerületbe mennyi jön le ebből? havernak a szomszéd utcába csak 1,8 mega jött le letöltésileg! De viszont másik haver, meg azt mondja, hogy már elvileg kihozták a teljes 15 megát! Segítsetek légyszi, 6ig van időm XD
2011. jan. 25. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Gratulálok, hogy 2010-be még mindig nem tud pár ember különbséget tenni a mbit és mbájt között.
2011. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha te ilyen szuper két gyerekes családapa vagy, akkor esetleg normális választ is adhatnál! Gondolom te úgy születtél, hogy internetkábel volt a köldökzsínorod helyett ugye? NICE!
2011. jan. 25. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nekem egy jack dugó volt a köldökzsinórom helyén.


És oké, hogy nem lehet mindenki szakértő, de ezt a Mbit Mbájt-ot már az idősebb emberek is tudják, főleg, hogyha a reklámba mbit-et mondanak, akkor lehet tudni, hogy csak az emberek tudatlanságát akarják kihasználni.


De most jókedvemben vagyok, úgyhogy segítek, hogy 8 a váltószám, tehát az 1,8 mega letöltés az 14,4 Mbit.

2011. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha van ott Digi, akkor mindenképp azt érdemes, mert 4500-ért adnak 80 Mbit-es letöltésű netet, ami Mo. legjobbja, míg tmobile-nál ez a 15 mbit is 5000 felett van, ha jól tudom.
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak sikerült segítőkész választ adni! ... No, am sajna nincs Digi! Igen azt tudtam idáig is hogy a 15ös net kb úgy 1,8at ad le! azzal tisztába voltam! am 4850 ft a T-nél! Az lett volna igazából a kérdésem lényege, hogy kiépítették e már a teljes 15 megát..de utánna jártam és nem! Am megrendeltem az Inviteltől a 10 megás ISP netet ami 3 mb/s-es letöltést biztosít alsó hangon. 3000 kb/s-10000ig. Ez 4900 ft lesz havonta! reméljük igazakat hazudtak!
2011. jan. 26. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem építettek ki teljes 15 Mbit-et?

Ezt nem nagyon értem.

2011. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!