Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a leggyorsabb mobilinte...

Melyik a leggyorsabb mobilinternet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a mobilnet szar nem ajánlom csak ha tényleg nincs jobb választás nagyon lassú pl van eza belassúló 4gb letöltés után utánna olyan tetű lassú lesz nem ajánlom senkinek csak ha más választás nincs...
2011. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de az utcánkban nincsen net. És nekem jó lenne a mobilnet is. Nem játszani akarok vele
2011. jan. 24. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lesz a leggyorsabb, amelyiknek a tornya a legközelebb van hozzád. Ha a város szélén vagy falun laksz, akkor ha 1km-nél messzebb van tőled torony, akkor HSDPA (3G) már úgysem lesz még akkor sem ha azon a tornyon amúgy elérhető (nem mindegyiken van->szolgáltató tudja megmondani). Város közepén 500m max, nagyon panel környéken (betondzsungel) max szomszéd ház teteje.
2011. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így tényleg rossz a kérdésed mert ezeket nem így osztályozzák,hogy melyik a leggyorsabb mobilnet .
2011. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is mobilnetem van és tök gyors.

Viszont korlátlan.

2011. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!