Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek milyen a blogom?...

Szerintetek milyen a blogom? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 23. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a blogspoton csinálnék blogot.Valószínűleg kezelni is jobb,és mivel a sajátja,így a google is hamarabb kidobja a találatok között.
2011. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jan. 24. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó, de, mint minden oldalon, van ezen is mit fejleszteni! :)
2011. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,azt am tudom:) van ennél egy sokkal jobb sablon,már rég lesceréltem volna arra,csak az nem jeleníti meg a menüpontokat,simán kirak a főoldalra és kaputt.be kell írni keresőbe a menü nevét,és csak akkor lehet rámenni:(
2011. jan. 30. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de temérdek javascript hiba van benne.
2011. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pl?:(
2011. jan. 30. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az imént rosszul töltött be, az oldal teteje tele volt javascript kód szöveggel ami akkor lehet ha szintaktikus hiba van az oldal kódjában, ez akkor valami szerverhiba lehetett, az automatikus szintakszis ellenőrzőm is azt jelzi hogy nincs hiba.
2011. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam köszi:) amúgy ez a sablon hamarosan emgváltozik,amint megkapom a válasz emailt az ingyenblog csapatától,hogy miért is nem jeleníti meg a menüket a counter force 1.0 sablon
2011. jan. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!