Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy nézzen ki egy kutyás honlap?

Hogy nézzen ki egy kutyás honlap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most tanulok flasht és egy ismerősömnek (aki angol buldog tenyésztéssel foglalkozik) megígértem, hogy csináol neki egy flash alapú weboldalt.


A baj, az, hogy a szépet nem látom meg ebbe a kutyafajtában, így nincs is tippen, hogyan nézzen ki az oldal.


Lécci mondjátok már el, hogy ti hogyan képzeltek el egy ilyesmit!


Nagyon köszönöm :)


2011. jan. 23. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy képzelném el, hogy felül néhány kép, amik valamilyen effektekkel váltakoznak, alatta, vagy enyhén rajta akár áttetsző menü, ami kevésbé áttetsző lesz, mikor rámutatsz, és valamiféle változást csinál mikor rákattintasz. Alul pedig minkét oldalt sok kicsi kép, amik kattintásra kinagyítódnak. Középen pedig maga az oldal tartalma, leírás stb.

Én így képzelem el, de azt, hogy mennyire lenne jó nem tudom így megmondani...

Pár kép, hogy látsd meg a szépet az angol bullgogokban :P

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Most ennyit találtam, de nem biztos, hogy mind angol bulldog, nem igazán értek a kutyákhoz.

2011. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!