Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet profil képet...

Hogyan lehet profil képet beállítani a már fent levő "profilkép" mappából? (Facebook)

Figyelt kérdés
Mivel megjelent az új adatlap (ami sajnos magától átállt), nem találom sehol. Újra felkell tölteni a képet, ha azt szeretném profilképnek?
2011. jan. 23. 17:29
 1/2 anonim válasza:
100%

Ezügyben a fecebook egy nagy fos lett :[

Én is csak most tudtam meg, hogy hogy lehet:

Belelépünk a profilkép mappába, rákattintunk arra a képre, amit megint szeretnénk profilképnek, és rákattintunk a 'Portré készítése az adatlapomhoz (méretre vágás)' feliratra. Ha beadja, hogy vágjuk méretre a képet, akkor jelöld ki az egészet. Ekkor létrehoz egy másik ugyanolyan képet. Ekkor visszalépünk a profilképek albumba. Itt rávisszük az egeret arra a képre amiből ( a fenti eljárás miatt) kettő van. Ekkor átalakul az egér egy ilyen négyágú nyíllá és ha nyomva tartod az egeret akkor mozgatni is tudod. Mind a kettő képet (először a másoltat, aztán az eredetit is) az profilképek album legelejére húzod (az legyen az első kettő kép a profilképek albumba)Ezután csak annyi a dolgod, hogy a másoltat kitörlöd és az eredetire rákattintasz és 'Portré készítése az adatlapomhoz (méretre vágás)' feliratra'. Mostmár azt kérdezi meg, hogy szeretnéd-e ezt a képet profilképnek (vagy valami ilyesmit) ekkor rákattintasz a 'Rendben' (vagy 'Ok') gombra. ÉS KÉSZ! (Előfordulhat, hogy már az első kattintásnál is ezt a kérdést adja ki, de nálam se így történt, így lehet, hogy nálad se fog.) A szóismétlésekért bocsi, hajnali negyed kettőkor írtam a választ most.



Eléggé Szájbarágósan magyaráztam - nem tudom milyen szintű informatikai tudással rendelkezel - de így már biztosan menni fog.


Üdv.

2011. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

azt lehet h nem a profilképek mappából választasz?

Mert nekem nem engedi áthelyezni oda valamiért

2013. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!