Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook segítség! Adatvédelem...

Facebook segítség! Adatvédelemben kitud segíteni?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy pl. rokonok barátok látják azokat a hozzászólásaimat az adatlapukon amit nem igazán kéne mármint akik nem is tartoznak az ismerőseik közé. Tegyük fel xy barátod kiírt vmit az üzenőfalára és hozzászólsz a bejegyzéséhez. De ezt a te ismerősöd az üzenőfalán látja mert megjelenik... az ismeretlen személy bejegyzése és a kommented! Hol lehet ezt beállítani hogy ne lássák?
2011. jan. 22. 19:18
 1/2 Szabó Róbert ter válasza:
0%
Hát.... HA azt akarod h ne lássák ne írd ki.
2011. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó, hogy egy osztálytársad vmit ki ír üzenőfalra majd de kommentálod... de közben pl. testvéred aki nem is ismeri az osztálytársad ő látja azt hogy én miket kommentelek... nem mint ha baj lenne vagy hogy olyat írtam hanem igazából ha nem ismeri ne lássa... XD

És pl. mindenki mondja hogy látja de csak nálam...

És én pl. senki másét nem látom soha...

2011. jan. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!