Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lassú a torrent?

Mitől lassú a torrent?

Figyelt kérdés
Régebben(1 hónapja) simán jöttek ilyen 1-2Mb/s-el a torrentek, de mostanánban vmiért lassú és örülök ha a 100kb/s-et elérem. Mitől lehet? Mi lehet a megoldás?
2011. jan. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Több dologtól függhet a sebesség: seederek száma és feltöltési sebességük, előfizetett letöltési sebességed, az is számít hogy aktív vagy passzív vagy-e és aktívra vagy passzívra csatlakozol, hogy korlátoz-e a szolgáltatód, és hogy milyen beállításokat használsz a kliensben.


Ezeket a változókat te többnyire nem tudod befolyásolni, főleg hogy kik és milyen sebességgel osszák neked az adatokat.

2011. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak 6 kb/s a gyorsasága.
2011. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok ezekkel a változókkal, de a problémám az hogy egy hónapja még működött és rendesen tölött, legyen szó ncore-ról vagy piratebay-ről. azóta beállítást nem változtattam, az előfizetés nem változott, a kliensem nem változott, szóval tényleg csak egyik napról a másikra, és a torrentek amiket próbáltama azoknál volt seeder rendesen.

Lehetséges hogy a szolgáltató lekorlátozta a p2p kapcsolatokat? mert régen volt ilyenre példa még adsl-nél, de akkor minden peernél max 2kb/s volt megadva, mostmeg van akinél 18kb/s van akinél 2 szóval random a dolog.

2011. jan. 22. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szedd le akkor magról az üvegtigris 3-at, asszem az a legseedeltebb most.

Ha még az is lassú, akkor lehet, hogy korlátoznak, ha UPC-nél vagy.

Tré-mobile, Digi nem korlátoz egyáltalán, náluk ettől nem kell félni.

2011. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ugyan ez van nálam is... upc-s netem van
2011. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szintén UPC, ugyanezzel a problémával (sőt, mára brutálisan, 45 kb/s-re van lassulva küzdök pár napja. Ebből ügyfélszolgálat-látogatás lesz...
2011. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Bele szeretnék szólni.

20/10 MB/s-ról feljebb váltottam 20/40-re jan. 1-töl

De ugyan ezt tapasztalom mint a kérdező.

És Digi net.

20 visszatöltésem áll napok óta 1db seedel 94 kb/s.

Viszont a torrent ,beállítás kalauznál Germany Hamburg teszt futtatásnál piros x van.

Máskor is volt ilyen akkor is csőd volt.

Én itt sejteném a problémát.

De én is csak találgatok és várom a csodát.

Most kezdtem blu ray letöltéseket melyek akár 40gb-k és vissza kellene seedelni :(

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!