Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze mostanában...

Miért omlik össze mostanában a Firefoxom kb. napi 5. -ször? Mi lehet a hibája?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát így elég nehéz válaszolni. Talán kifejthetnéd, hogy mi is a gond konkrétan. Mit csinál pontosan, te mit tettél előtte/közben, milyen progik vannak újonnan a gépeden, melyik Firefox verziót szedted le és honnan, stb. stb. stb.
2009. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam egy időben erre az oldalra történő belépés után omlott össze.: [link]

JAVA frissítés után minden OK. lett. 1 próbát + ér..


®okkarudi

2009. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy újra kell telepíteni a tűzrókát.

Előtte ezzel minden beállítást, jelszót könyvjelzőt le lehet menteni, és újra telepítés után vissza állít mindent.

mozbackup-1.4.8-en

2009. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :-)
2009. febr. 4. 10:00
 5/7 Vy válasza:

Én már újratelepítettem számtalanszor a Mozillát, de nekem ez se segített. :S Már nagyon idegesít... De nekem most már nagyon durván csinálja, alig tudok kb. 5-10 percet böngészni vele, utána már össze is omlik. :S

A kérdezőtől szeretném tudakolni, hogy végül is rendbe jött a Firefox neki? És ha igen, akkor mit csinált?

2009. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jelen! válasza:

próbáld meg szerintem stabilabb anyagból építeni (pl fa vagy vas) és láss csodát nem vok összeomlani :D

nekem bevált ;)


Kedves 20.41 nem értem miért kell lerókázni a szegény firefoxot. nemlátod hogy anélkül is összeomlik hogy lerókáznád? :( főleg hogy le tűz- rókáznád...

2010. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mióta a Noscript kiterjesztést használom, védve vagyok a rosszindulatú oldalak szemétkedéseitől. És olyan oldalaktól, melyek a CPU-mnak 90%-át igénybe veszik ostoba bohóckodásaikra. Mindenkinek nagyon ajánlom.
2012. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!