Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyibe kerülne ha mobilon...

Mennyibe kerülne ha mobilon facebookoznék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
900 ft-ba került 3 kép letöltése...
2011. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az előfizetésed. Lehet ingyen is (Voda, T-mobile), de lehet több ezer is, ha nincs külön internet csomag aktíválva.
2011. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az első válaszoló úgy netezett, hogy nem nézte meg milyen tarifával veszi igénybe az adott szolgáltatást.

13 ft/10 kB minden mobilszolgáltatónál mobilinternet előfizetés nélkül. Lehet venni mobil napijegyet, a telenornál 200 forintért, a t-mobile-ál 500 forintért, amiért egy nap nezethetsz X MB-t. Szolgáltató hiányában nehéz megmondani.

Viszont mindhárom szolgáltatónál van havi 100 megás csomag 1000 forintért, nekem ez van aktiválva. Így én nem csak facebookozhatok, de akármikor netezhetek, akármennyit. Meg tudom nézni, mikor indul a busz, tudok msnezni az autóban, és akármikor akármire rá tudok keresni a google-lel. A 100 MB nagyon sok, én 25 és 40 mega között használom fel mindig. Szóval ha nem csak facebookozni akarsz, akkor ezt is tudom javasolni neked.

Egyébként a t-mobileosoknak a 0.facebook.com címen ingyen elérhető a facebook.

2011. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nellykeee válasza:
Ha nem vagy előfizetéses, de T-mobilos igen akkor tudsz bizonyos mennyiségben ingyen facebook- ozni. PL. képeket nem mutat,játszani nem tudsz csak ha fizetsz érte.
2011. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!