Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC internetnél hogy lehet...

UPC internetnél hogy lehet óránként megváltoztatni az IP címemet?

Figyelt kérdés
Szeretnék letölteni, de a szerver csak 2 óránként enged 1 fájl azonos IP-ről, emiatt szeretném ezt kijátszani. Hogyan oldható meg?
2011. jan. 21. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az UPC szolgáltatását, de ha fix IP címed van akkor sehogyan, ha dinamikus, akkor a kapcsolat bontásával és újra kapcsolódással pl az ADSL modem áramtalanításával.
2011. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hidemyass vagy proxy
2011. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az upc-s modemek nagy részén a hátulján két net kimenet van két ip címmel,az egyik utp kábeles,a másik a-b usb kábeles,mindkettőt tudod használni ,egyszerre is és felváltva is

-írj vissza ha valami nem világos-

2011. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Laptopot használok, Wifivel és úgy próbáltam, hogy kikapcsoltam az elosztót amiben a 2 eszköz be van dugva, majd vissza, hogy hátha megváltozik az ip, de nem. Van ethetnet kábelem is de messze van a gép meg másik helyiségben mint a router meg a modem, emiatt a kábeles megoldás elég kellemetlen.
2011. jan. 21. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak az internet felé látszódó ip-t nézik. Ha kábelneted van, akkor az bizony csak akkor változik, amikor a szolgáltató úgy akarja. (van olyan, hogy akár hónapokig sem)

Ha ADSL neted van, akkor viszont az adsl modem minden újraindulásánál új ip-t kapsz. Tehát ha adsl, akkor kihúzod a modemet (nem a routert), majd visszadugod, és voila.


UPC, akkor valszeg kábelneted van, tehát nem tudod Te megváltoztatni azt az ip-t. Viszont, ha a böngésződben proxit használsz, akkor megoldható. Viszont a proxyknak az a hátránya, hogy a legtöbb inyenesen elérhető, nagyon lassú. Nehéz találni olyat ami ingyenes, működik épp, és gyors. Keress rá guglin, hogy proxy list, és próbálgasd őket addig amíg nem találsz egy elfogadható sebességűt. :)

2011. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kábelnetem van.
2011. jan. 21. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
UPC-nél nekem soha nem sikerült ip-t váltani. Sem programokkal (US, J -Downloader), sem MAC átírással, sem ipconfig/renew paranccsal. Még valamikor próbálkoztam, de úgy tűnik ez van...
2011. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mint írtam, kábelnetnél (akár upc, akár digi, akár t-home) nem lehet csak úgy új ip-t kérni. Ezért kell proxyt használni.
2011. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!