Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék ip-t változtatni?

Hogyan tudnék ip-t változtatni?

Figyelt kérdés
Letöltő oldalról szeretnék de ez a limites ahol várni kell pl 45mp-t és utánna tölthetsz de csak 1 et enged 15 percenként mind ismerjük pl megaupload...ehhez kellene 1 ip változtató mert ha jól tudom úgy tudnék.lehetőleg linkel
2011. jan. 20. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha fix IP-d van, akkor nem tudod megváltoztatni. Vannak programok, amik IP változtatásra adnak lehetőséget, de ezek nem működnek. Az IP-t amit a szolgáltató ad neked azt nem tudod megváltoztatni. IP elrejtő programok sem működnek: ha az IP-det nem küldöd ki, akkor semelyik oldal nem fog neked megjelenni.

Ha dinamikus IP-d van, akkor a router újraindítása után más IP-t kapsz elvileg, ha nincs routered, akkor a számítógép újraindítása után.

Ha mobilneted van akkor minden egyes csatlakozásnál más IP-t fogsz kapni.


A problémádra csak annyit, hogy inkább rá kell szánni az 1500 forintot az ilyen oldalakra, és megkapni a tízszeres sebességet, a letöltésvezérlőt, és az egyéb kedvezményeket, nem ilyen szarokkal kell sóherkedni, hogy hogyan tudnám azt az 1500 forintot is csalva, ingyen megkapni.

2011. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik ilyen oldal IP-t tárol, van amelyik csak sütit helyez a gépre. Egy jó böngészővel meg 2 kattintás célirányosan törölni azt az egyet.
2011. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

universal share downloader képes rá,hogy dinamikus ip esetén bontsa a netet a routerral,és így elméletileg uj ip-d lesz


fixnél nincs lehetőség


nagyobb baj van a capchtákkal,ugyanis az gyakran frissül,a letöltésvezérlők meg lassan reagálnak


magyarul ezek a meglévő kódképeket tartalmazzák az adott oldalhoz viszonyítva,és mindig egybevetik az oldal által kidobottat a saját adatbázisukban levővel


előző válaszolóval egyetértek,ráadásul ott a torrent is,de azért:


[link]


ez egy ezeréves leírás vadásztól(jaeger),aki anno a pirateclub.hu-n reklámozta a szoftvert és segített a használatában


aztán egyik szilveszterről elsejére eltűnt és a topikját is törölték


gondolom megunta,vagy kiment az oroszokhoz,szerintem ő is részt vett a fejlesztésében


innen lehet letölteni:


[link]

2011. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még egy kis info:


[link]

2011. jan. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
letöltöttem,megnéztem.Azért ez már mégsem az a jaeger féle változat,ezek szerint ő csak hozzápiszkált.
2011. jan. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most itt ti jól megbonyolítottátok a dolgokat hisz összesen annyit kell tenni hogy beírja a parancssorba hogy: ipconfig/renew és woálá új ip címe lesz :)))
2011. jan. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeget még nem írta meg a kérdező,hogy milyen netje van.
2011. jan. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
digi 20/10 es ennyit tudok sajna a bekötésnél nem voltam itt szóval kb ennyit tudok és routerrel van 2 felé osztva
2011. jan. 21. 09:32
 9/10 A kérdező kommentje:
az oldalukon megnéztem és azt írták hogy fix ip + 2880 ba kerül szóval nem fix van
2011. jan. 21. 09:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Diginél csak megszakítod a kapcsolatod és újracsatlakozol. Viszont szerintem előtte a sütit sem árt törölni (Firefox alatt ctrl+shift+del).
2011. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!